12.08. Muusikateraapia töötuba Arvamusfestivalil:
ELUMUUDATUSEGA SILMITSI

Töötuppa on oodatud kõik, kes soovivad teha oma elus muudatust, kuid ei ole leidnud selleks sobivat teed, on sellel teel kohanud takistusi või ei ole olnud julgust seda muudatust ette võtta.

Aeg: 12.08 kell 10.00-12.00

Koht: Wittensteini Tegevusmuuseumi 2. korruse seminariruum (Tallinna 9/11, Paide)

Töötoa sisu:
Muusika on sillaks meie alateadvuse sügavamate kihtideni, võimaldades ava(sta)da meisse talletunud või kinni jäänud informatsiooni, mis teadvusesse tooduna aitab näha ja mõista enda käitumis- ja mõttemustreid süvatasandil, mis omakorda annab võimaluse ennast teadlikumalt juhtida ja seeläbi oma elu üldiselt elamisväärsemalt elada.

Oled töötuppa oodatud, kui soovid oma elus teha muudatust, kuid ei ole leidnud selleks sobivat teed, oled sellel teel kohanud takistusi või ei ole olnud julgust seda muudatust ette võtta.
Töötoas saad võimaluse tegeleda oma potentsiaalse elumuudatusega läbi muusika ja loovtegevuste, et lisada sellele uut vaadet ja leida võimalus selle muudatuse suunas liikumiseks.

Töötoa viib läbi üle 30-aastase kogemusega muusikaterapeut-psühhoterapeut Alice Pehk, PhD

Ootame Teid kohale alates kl 9.45. Palume saabuda veidi enne töötoa algust, et saaksime aegsasti alustada. Töötuba on terviklik protsess ja selle toimumise vältel töötoaga liituda ei saa.

Töötuba toimub väikegrupis, mistõttu osalejate arv on piiratud, et tagada võimalikult hea osalemiskogemus ja töötoa efektiivsus.

Osalustasu 15 €

NB! Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine kuni 11.08 kl 23.59 või kohtade täitumiseni SIIN

Töötuba kuulub Paide Arvamusfestivali programmi

Samas toimub 11.08 kl 11.00-13.00 ka muusikateraapia töötuba “ENESEHOOLIVUS MUUSIKAGA”, mille viib läbi Kaili Inno, MSc.

Written by