Loov-coaching

Loov-coachingus rakendatakse traditsiooniliste coachingu-tehnikate kõrval erinevaid loovtegevusi, mis võimaldavad minna kaugemale ratsionaalsetest niigi juba teadvustatud hoiakutest ning kaasata alateadvuse ressursse, et jõuda ummikseisude, konfliktide, tööstressi või läbipõlemise tegelike põhjusteni ja seeläbi soovitud muutusteni.
Loov lähenemine fookuses olevale probleemistikule aitab näha olukordi uue nurga alt, märgata ja mõista seni peidetud käitumis- ja mõttemustreid, aitab kaasa paremale enesemõistmisele, soodustab “kastist väljas” mõtlemist, arendab loovust ja spontaansust.
Loov-coaching sobib kõikidele, osalemine ei eelda spetsiifilisi oskusi.

Loov-coachingut viime läbi vastavalt vajadusele nii individuaalselt kui ka kogu meeskonnale. Efektiivseima tulemuse annab meeskonna loov-coachingu kombineerimine individuaalse loov-coachingu või psühhoteraapiaga.

Loov-coachingu protsessi pikkus sõltub konkreetse kliendi või organisatsiooni problemaatikast, eesmärkidest ja motivatsioonist.
Individuaalse loov-coachingu sessioon kestab tavaliselt kuni 90 minutit.
Loov-coachingu grupisessiooni pikkus on kuni 120 minutit. Pikema coachingu protsessi puhul lepitakse kohtumiste tihedus ja kogumaht eraldi kokku.

Foto: Andres Putting/ Ekspressmedia

Loov-coachingut viib läbi  Alice Pehk, PhD, kellel on kogemust meeskondade loovkoolitaja ja loov-coachina ning psühhoterapeut-muusikaterapeudina üle 20 aasta.

Registreeruge loov-coachingule siin:

Arve saaja andmed: nimi/ettevõtte nimi, isikukood/registrikood, aadress, arve e-posti aadress

Kinnitan: Olen tutvunud ja nõustun Muusikateraapia Keskuse teenuse osutamise tüüptingimustega*

*Tutvu Muusikateraapia Keskuse teenuse osutamise tüüptingimustega siin
Teenuse osutamise tingimustega tutvumine on oluline, see sisaldab muuhulgas ka arveldamise ning teraapiaaegade muutmise ja tühistamise tingimusi.