Reklaamimuusika valik

Muusikateraapia Keskuse professionaalid aitavad Teie ettevõttel leida sobiva muusika või helikujunduse raadio- või telereklaamidele.

Kui soovite, et Teie ettevõtte reklaam oleks suurima oodatud efektiivsusega ning Teie poolt edastatav sõnum jõuaks sihtgrupini parimal viisil, tuleb suurt tähelepanu pöörata helitausta sobivusele antud konteksti. Teadlikult ja eesmärgipäraselt valitud muusika aitab kaasa reklaamisõnumi edastamisele ja kinnistamisele ning mõjutab soodsalt hoiakuid Teie toodete või teenuste suhtes.

Kahjuks võib reklaamides üsna sageli kohata muusikat või helisid, mis reklaami sisu edastamist ei soosi, on sisuga vastuolus, lausa pärsivad edastatava sõnumi vastuvõttu ja mõistmist või lisavad reklaamitavale tootele või teenusele küsitava lisavärvingu. Reklaamide tootmine ja eksponeerimine on üsna kulukas ning hooletult reklaami „sattunud“ muusika võib selle kulutuse Teie jaoks halvimal juhul mõttetuks muuta.

Reklaamimuusika peaks ideaalis looma kuulajale positiivseid seoseid reklaamitavaga, esile kutsuma soovitud meeleolusid, emotsionaalseid seisundeid või kujutluspilte, olema reklaami sõnumi kandjaks või toetajaks ning toimima vajadusel ka tähelepanu haarajana. Muuhulgas on oluline märgata, milliseid protsesse võib kasutatav muusika käivitada või seoseid luua kuulaja alateadvuses. Pealtnäha sobiv muusikapala või helilõik võib vahel esile kutsuda soovimatuid reaktsioone ja äratundmisi. Olles nendest võimalikest muusika toimeelementides teadlik, saab soovimatuid mõjusid vältida.

Muusikateraapia Keskuse spetsialistid on professionaalsel kõrgtasemel ning põhinevad oma töös aktuaalsetel teadusuuringutel muusika toimest inimesele.
Trafaretseid lahendusi selles valdkonnas välja pakkuda ei ole võimalik. Iga ettevõte ja toode on unikaalne ja nii on unikaalne ka meie lähenemine.

Hind:
Iga teenus on unikaalne nii oma keerukuselt kui mahult, mistõttu hinnas lepitakse iga tellijaga eraldi kokku.

Kui soovite meie abi muusika valikul, siis palun võtke meiega ühendust ning püüame koos leida Teile sobivaima helilahenduse:

keskus(at)muusikateraapiakeskus.ee

või täitke allpoololev vorm: