11.08 Muusikateraapia töötuba Arvamusfestivalil:
ENESEHOOLIVUS MUUSIKAGA

Töötoas on oodatud osalema kõik, kes soovivad endaga rahulolu suurendamiseks tegeleda praktiliste enesehoolivuse ja kohaloleku harjutustega.

Aeg: 11.08 kell 11.30-13.30

Koht: Wittensteini Tegevusmuuseumi 2. korruse seminariruum (Tallinna tn 9/11, Paide)

Töötoa sisu:
Muusikas on väge ja inspiratsiooni, mis puudutab meid kõiki erineval moel. Muusika toel saame kasvatada eneseteadlikkust, arendada intuitsiooni, jõuda meie alateadvuse sügavustesse. Tänapäeva kiires stressirohkes ühiskonnas, kus läbipõlemine on üsna tavapärane, on teadlik enesehool ja kohaloleku oskused hädavajalikud.

Töötoas on oodatud osalema kõik, kes soovivad endaga rahulolu suurendamiseks tegeleda praktiliste enesehoolivuse ja kohaloleku harjutustega. Võtame aega iseendale, et teadlikumalt kuulata oma keha, märgata oma vajadusi ning olla enda suhtes heasoovlikumad. Harjutusi praktiseerime läbi muusikateraapilise kogemuse, et avastada endas midagi uut. Töötoas saame koos tekitada helisid nii muusikainstrumentidel kui häälel ning lubada endale muusika kuulamisel põhinevat kogemust.

Muusikalised osakused ei ole töötoas osalemiseks vajalikud.

Töötoa viib läbi Muusikateraapia Keskuse muusikaterapeut ja superviseeritav pereterapeut Kaili Inno, MSc

Ootame Teid kohale alates kl 10.45. Palume saabuda veidi enne töötoa algust, et saaksime aegsasti alustada. Töötuba on terviklik protsess ja selle toimumise vältel töötoaga liituda ei saa.

Töötuba toimub väikegrupis, mistõttu on osalejate arv piiratud, et tagada võimalikult hea osalemiskogemus ja töötoa efektiivsus.

Osalustasu 10 €

NB! Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine kuni 10.08 kl 23.59 või kohtade täitumiseni SIIN

Töötuba kuulub Paide Arvamusfestivali programmi

Samas toimub 12.08 kl 10.00-12.00 ka muusikateraapia töötuba “ELUMUUDATUSEGA SILMITSI”, mille viib läbi Alice Pehk, PhD.

Written by