Muusikalised mindfulness’i treeningud

Võimalda oma meeskonnale eneseteadvust suurendav, stressiga toimetulekut toetav, läbipõlemist ennetav ning töötaja efektiivsust suurendav muusikaline mindfulness’i treening, mille käigus kogetud oskusi ja saadud teadmisi on võimalik  edaspidi iseseisvalt praktiseerida igaühele sobival ajal ja kohas.

Treener: muusikaterapeut Alice Pehk, PhD
Grupi suurus: kuni 20 inimest
1 treeningu kestvus: 60 minutit – 2 tundi
Parima efektiivsuse tagamiseks on soovitatav läbida treeningtsükkel 10-12 korda a 60-90 minutit 1-2 korda nädalas või 8-16-tunnine (1-2 päevane) intensiivtreening.

What-is-mindfulnessEttevõtte töö tulemuslikkus sõltub iga organisatsiooni liikme panusest. Selleks, et rakendada kogu eneses peituvat potentsiaali, peab inimene olema tasakaalus ja eneseteadlik. Teadveloleku (mindfulness‘i) tehnikate praktiseerimine tuleb siin appi. Teadvelolek aitab läbi oma mõtetest, emotsioonidest ja käitumismustritest teadlikumaks saamise toime tulla pingete ja stressiga, mis omakorda loob võimaluse kogeda mistahes igapäevasituatsioone adekvaatsemalt, teadlikumalt ja rahulikumalt ning võimaldab seeläbi teha selgeid otsuseid ja viia ellu soovitud tegevusi maksimaalselt efektiivselt.

Teadveloleku praktiseerimine:

•Parandab stressiga toimetulekut ja ennetab läbipõlemist.
•Aitab fokuseerida tähelepanu ja suurendab kohaolekut toimingutes, muutes samas inimese efektiivsemaks ja täpsemaks.
•Lisab eneseteadvust, toetades emotsioonide regulatsiooni ja paindlikkust erinevates olukordades.
•Suurendab empaatiavõimet.
•Toetab loovuse arengut.
•Kasvatab enesehinnangut.
Muusikal on objektiivselt võime aidata keskendumisele kaasa ilma, et selleks tuleks suuri pingutusi teha. Muusikalised teadveloleku tehnikad on seotud peamiselt kujutluslike toimingutega, pakuvad naudingut ja toovad meelerahu.

Vaata Muusikateraapia Keskuse koolitajate poolt läbi viidud treeningute referentse
 SIIT

Küsige lisainformatsiooni või tellige koolitus:
Alice Pehk, PhD
alice.pehk(at)muusikateraapiakeskus.eevõi täites allpoololeva vormi:
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Written by