Kaili Inno

Kaili Inno on muusikaterapeut, superviseeritav pereterapeut, õppejõud ja muusikateraapia superviisor. Ta on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia koorijuhtimise erialal ja kaitsnud magistrikraadi kunstiteraapiates Tallinna Ülikoolis. Ta on olnud Kiili Kunstide Kooli laulu eriala õpetaja ja Rahvusooper Estonia poistekoori õppekoori dirigent.

Kaili Inno on ennast täiendanud mitmetel praktilistel koolitustel muusikateraapia, tantsuteraapia, pereteraapia (sh Gordoni perekool), paariteraapia, psühholoogia, eripedagoogika ja autismi alal. Omandatud teadmisi ja kogemusi on ta jaganud lektorina ja juhendajana Tallinna Ülikoolis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Kaili on õpetajale mõeldud elektroonilise juhendmaterjali „Liikumine ja muusika“ koostaja. Ta on Eesti Muusikateraapia Ühingu liige ning Muusikaterapeudi kutse tase 6 kutsekomisjoni esimees.

Muusikaterapeudina on Kaili Inno töötanud alates 2000. aastast. Esimesed töökogemused muusikaterapeudina on tal raske ja sügava vaimupuudega lastega päevakeskuses „Käo“. Kaili on töötanud muusikaterapeudina ka Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses peaajutraumaga täiskasvanutega, kus sai praktiseerida neuroloogilise muusikateraapia tehnikaid. Sealne töökogemus on kinnitanud, et muusikateraapia kasutamine taastusravis aitab luua turvatunnet ja saavutada isiklikku tasakaalu ning annab eelduse suurendada avatust ja arendada loovust.

Alates 2012.a. töötab Kaili Inno muusikaterapeudina Muusikateraapia Keskuses. Tema fookus on inimsuhetel ja peresüsteemil. Kaili praktiseerib loovat süsteemset lähenemist, töötades nii laste ja noorte kui nende peredega. Kaili usub, et toetavad ja rahuldust pakkuvad lähedased suhted on vaimse heaolu tähtsaks osaks. Selliste suhete olemasolu leevendab stressi ja parandab toimetulekut erinevate eluraskustega.

Vaata lisaks Kaili Inno CV-d SIIT