Muusikateraapia grupp parkinsoni tõvega inimestele

Ootame muusikateraapia grupis osalema mõõduka parkinsonismi raskusastmega inimesi.

Toimumise aeg: neljapäeviti kell 16.30-18.00, alguskuupäev teatatakse registreerunutele

Koht: Muusikateraapia Keskus (Veerenni 53a, Tallinn)

Muusikaterapeut: Kadi Arula, MSc

Muusika toetab tervist ja heaolu, luues muuhulgas ka võimaluse rakendada seda efektiivselt neuroloogiliste häirete puhul nagu seda on parkinsonism. Nii aktiivne musitseerimine kui muusika kuulamisele põhinevad tegevused kaasavad aju multisensoorset ja motoorset võrgustikku, kutsudes selles esile muutuseid ja ühendades erinevaid ajupiirkondi.

Muusikateraapia tehnikate rakendamine avaldab soodsat toimet nii motoorsele võimekusele, kognitiivsetele funktsioonidele, kõnele, sotsiaalsele suhtlemisele kui emotsionaalsetele funktsioonidele. Muusikateraapia hõlbustab liikumist, parandab tasakaalu, kõnnakut, igapäevaelu tegevuste kvaliteeti, tugevdab kognitiivset võimekust, korrigeerib kõnet ja keelekasutust, parandab meeleolu, tõstab motivatsiooni ja enesekindlust ning parandab üldist elukvaliteeti.

Grupis osalemiseks ei ole vaja eelnevaid muusikalisi oskusi ega teadmisi.

Grupitegevuse eeldatavad toimumisajad:
18.05, 25.05, 08.06, 29.06, 24.08, 07.09, 21.09, 05.10, 19.10, 02.11, 16.11, 07.12
Jooksvalt võib aegades ette tulla muudatusi.

Hind: üks grupikohtumine ühele osalejale 35 €

Grupis osalemine on osalejatele siduv ja kuutasupõhine. Arve esitatakse iga kuu algul käesoleval kuul toimuvate kohtumiste eest vastavalt kohtumiste arvule. Tagasimakseid ei tehta, kui mõnest grupikohtumisest puudutakse.

Registreerumine kuni grupi täitumiseni SIIN

Written by