Psühhoterapeutiline muusikateraapia vanglast vabanenud noortele

Muusikateraapia Keskus käivitas projekti „Psühhoterapeutiline muusikateraapia vanglast vabanenud noorte kohanemise toetamiseks“, projekt kestab kuni 01.03.2021.a.

Projekti tegevustega toetame vanglast vabanenud noorte integreerumist tavaellu, nende paremat toimetulekut elu väljakutsetega ning nende püsimist valitud progressiivsel teel.
Sageli puuduvad neil noortel vabaduses inimesed, kellele vajadusel toetuda nii materiaalselt kui emotsionaalselt. Samuti ei pruugi neil olla piisavat materiaalset ressurssi, et ise endale toimetulekut toetavaid tegevusi lubada. Tekkinud olukord võib viia tagasi kuritegelikule teele või sõltuvusainete tarvitamisele.

Psühhoterapeutilise muusikateraapia abil on võimalik suurendada nende noorte eneseteadlikkust, täiendada enesejuhtimise oskuseid, suurendada emotsionaalset stabiilsust, parandada meeleolu ja vähendada ärevust ning suurendada eneseusku ja enesekindlust.

Projektis ootame osalema vanglast vabanenud kuni 23-aastaseid (k.a) noori, kes on hästi motiveeritud enesearenguga tegelema.

Projekti maht on piiratud, osalejate valikul lähtume vajaduspõhisusest.

Projektis osalemine on tasuta.

Teenuse taotlemiseks palume registreeruda SIIN, lisades sooduskoodi NOOR.

Projekti toetab Sotsiaalministeerium hasartmängumaksu laekumistest.

Written by