Muusikateraapia Keskuse teenuste osutamise tüüptingimused

    • 1 teraapiaseansi kestvus vastavalt kliendile ja näidustusele kuni 1,5 tundi (vt seansi kestvust SIIT), soovituslik seansside tihedus on tavaliselt 1x nädalas. Teraapiaprotsessi pikkus sõltub näidustusest/diagnoosist, teraapia eesmärkidest ja kliendi edenemisest teraapiaprotsessis. Teraapia toimumise  täpne raamistik lepitakse iga kliendiga personaalselt kokku.
    • Tasu teenuse eest vastavalt hinnakirjale. Tasumine toimub arve alusel kuu algul eelmisel kuul toimunud seansside eest.
    • Ootamatute takistuste korral saab teraapiaaega muuta ja tühistada. Palume sellest terapeuti teavitada esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 24 tundi enne kokkulepitud aega. Hilisemal teavitamisel või mitteteatamisel arvestatakse seansitasu teenuse osutamiseks valmisoleku kulude katteks ja selle eest tuleb tasuda tavalises korras.
    • Kui klient teeb katki muusikainstrumendi või muu Muusikateraapia Keskuse või Veerenni Tervisekeskuse inventari, siis hüvitab ta uue samaväärse instrumendi, seadme või muu inventari maksumuse või katki läinud inventari parandustööde maksumuse täies mahus Ars Vitae OÜ-le.
    • Muusikateraapia Keskus arhiveerib ja töötleb klientide isikuandmeid vastavalt seadusele. Isikuandmete vastutav töötleja on Ars Vitae OÜ, registrikood 12211498, aadress Veerenni 53a, Tallinn, telefon 5158174, e-post info(at)muusikateraapiakeskus.ee